Srdečne pozdravujem všetkých rodičov a deti, ktoré sa pripravujú na priajtie sviatosti Eucharistie a sviatosti zmierenia. Keďže pre lockdown nemôžeme zatiaľ pokračovať v našich spoločných stretnutiach, dávam vám do pozornosti úlohy, ktoré môžete robiť v rodine spoločne. Buď si ich vytlačíte doma alebo si ich len urobíte na papier. Úloha sa týka patróna nášho kostola sv. Jána Bosca, ktorého budeme oslavovať v nedeľu 31. januára. Úlohy skontrolujem až keď bude zrušený zákaz vychádzania. Do konca novembra bolo potrebné naučiť deti ďalších 10 otázok (teda po dvadsiatu otázku) a 6 hlavných právd. December mali odpustený, ale teraz už pokračujem ďalej. Prosím nech sa deti učia ďalších 10 otázok (teda po 30. otázku) a 7 hlavných hriechov. Deti nech si pozrú aj katechézy o hriechu, ktoré su uvedené nižšie. Vďaka za pochopenie a trpezlivosť. Prajem všetkým požehnané dni! Myslím na vás v modlitbách. Duchovný otec Lukáš. +