Pozývame všetky deti na deň plný hier, súťaží, zábavy a priateľov v nádhernej prírode. Tak ako každý rok sa stretneme 6. 6. 2015 (v sobotu) o 8:30 pred naším kostolom na Mazorníku a spoločne pôjdeme ku krížu na Chamarovú, kde o 10:00 budeme mať spoločnú sv. omšu a potom sa už pustíme do súťaží a hier. Ak sa chceš zapojiť do súťaženia potrebuješ mať 2 parťákov, s ktorými sa zapíšeš na hárok vo vestibule s originálnym názvom alebo sa môžete prihlásiť cez internet na stránke: www.chamariatok.mazornik.sk. Ak by kamaráti s Tebou nechceli ísť nám to nevadí a keď prídeš určite Ti nejaký tím nájdeme :). Všetky informácie nájdete aj na priloženom plagáte alebo už na uvedenej stránke škriatka Chamariatka.

Tešíme sa na všetkých.

PS: rodičia sú tiež vítaní pri povzbudzovaní svojich detí.

 

chamariatok2015

Chamariatok 2015