Pozývame všetky deti na deň plný hier, súťaží, zábavy a priateľov v nádhernej prírode. Tento rok tu máme už jubilejný 20. ročník! Stretneme 17. 6. 2017 (v sobotu) o 9:00 pred naším kostolom na Mazorníku a spoločne pôjdeme ku krížu na Chamarovú, kde o 10:00 budeme mať spoločnú sv. omšu a potom sa už pustíme do súťaží a hier. Ak sa chceš zapojiť do súťaženia potrebuješ mať 2 parťákov, s ktorými sa zapíšeš na hárok vo vestibule s originálnym názvom alebo sa môžete prihlásiť cez internet na stránke: www.chamariatok.mazornik.sk. Ak by kamaráti s Tebou nechceli ísť nám to nevadí a keď prídeš určite Ti nejaký tím nájdeme :). Pozývame aj všetkých rodičov, aby prišli podporiť svoje ratolesti a stráviť s nimi kvalitný spoločný čas! Čas strávený s vašimi deťmi určite nie je stratou. Všetky informácie nájdete aj na priloženom plagáte alebo už na uvedenej stránke škriatka Chamariatka.

Tešíme sa na všetkých.

PS: bude aj guľáš 😉

Plagát Chamariatok 2017

Chamariatok 2017