Pozdravujem všetkých, ktorí sa v tomto roku pripravujú na Prvé sväté prijímanie. Keďže ešte stále platia mnohé obmedzenia, no my musíme pokračovať ďalej vo vzdelávaní, ponúkam vám prvú sériu katechéz, ktorú si môžete pozrieť na youtube. Ide o približne trojminútové katechézy, ktoré vám priblížia pojem HRIECH. Tu je odkaz:

Prosím, aby ste si vyhľadali katechézy č. 24 – Čo je zlo, č. 25 – Prvý hriech, č. 41 – Aké sú hriechy, č. 42 – 10 Božích prikázaní a č. 43 – 7 hlavných hriechov.

Prosím rodičov, aby si pozreli katechézy spolu s deťmi a s prípadnými otázkami sa obrátili na mňa. Je potrebné čím skôr sa naučiť všetkých 75 otázok, ktoré ste dostali na začiatku prípravy a učiť sa 10 Božích prikázaní.

Verím, že svedomitosťou detí bude môcť byť Prvé sväté prijímanie v našej farnosti čo najskôr.